Разлика помеѓу преработките на „Полов диморфизам“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{| class="wikitable" width="200" align="right"
| colspan="2" | [[Податотека:Human.svg|center|200px|Pioneer plaque]]
941.847

уредувања

Прегледник