Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј XI“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: da:Pave Innocens 11.)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Pope |
English name = Innocentius XI |
941.847

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе