Разлика помеѓу преработките на „Офенбах (град)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: kk:Оффенбах (қала))
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Karte Offenbach am Main in Deutschland.png|150px|десно|Локација на Офенбах.]]
[[Податотека:Offenbach 1.jpg|200px|thumb|Офенбах.]]
941.847

уредувања

Прегледник