Разлика помеѓу преработките на „Облавце“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(sq link)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Облавце''' е село во [[Општина Старо Нагоричане]].
 
941.847

уредувања

Прегледник