Прејди на содржината

Мрежно ниво: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(шаблони)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Внимание}}
{{Викифицирање}}
941.847

уредувања