Прејди на содржината

Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: uk:Лаут (графство))
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Infobox Irish Place|
name = лаут|
941.847

уредувања