Разлика помеѓу преработките на „Ла Скала (Милано)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Milano-scalanotte.jpg|thumb|right|250px|Миланската Скала ноќе.]]
 
941.847

уредувања

Прегледник