Колорадо Спрингс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: lmo:Colorado Springs)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Downtown Colorado Springs by David Shankbone.jpg|thumb|220px|Колорадо Спрингс]]
 
941.847

уредувања

Прегледник