Разлика помеѓу преработките на „Игор Ѓузелов“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: ru:Гюзелов, Игор)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Фудбалер
| име = Игор Ѓузелов
941.847

уредувања

Прегледник