Разлика помеѓу преработките на „Железница“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: mhr:Кÿртньыгорно)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Oostzijde Amsterdam CS.JPG|thumb|десно|300px|Железничка станица во [[Амстердам]].]]
 
941.847

уредувања

Прегледник