Разлика помеѓу преработките на „Група 5 на периодниот систем“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: pl:Wanadowce)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{| align="right" style="margin:0 0 1em 1em;"
! [[Група (хемија)|Група]]
941.847

уредувања

Прегледник