Виолина: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 165 бајти ,  пред 12 години
с
нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
сНема опис на уредувањето
 
[[Податотека:Violin Details.jpg|thumb|310px|left|Детали на виолината]]
 
==Надворешни врски==
* [http://www.a1.com.mk/vesti/default.aspx?VestID=62797 Виолина продадена за 3,5 милиони долари]
 
[[Категорија:Музички инструменти]]
3.890

уредувања

Прегледник