Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Линч“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: hu:David Lynch)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија актер/ка
| name = Дејвид Кит Линч
941.847

уредувања

Прегледник