Фонтенбло (дворец): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: uk:Палац Фонтенбло)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Chateau Fontainebleau.jpg|400px|right|Дворецот [[Фонтенбло]].]]
 
941.847

уредувања

Прегледник