Прејди на содржината

Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 55 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: os:Гренобль)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{French commune
|native_name=Гренобл
941.847

уредувања