Грб на Општина Струмица: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
Нема опис на уредувањето
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Слика:Grb_na_Strumica.JPG|thumb|right|150px|Грбот на Струмица]]
 
941.847

уредувања

Прегледник