Разлика помеѓу преработките на „Припечене“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 10 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
'''Генерал Тодоров''' е село во [[Општина Петрич]].
 
941.847

уредувања

Прегледник