ГНУ: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Интервики за избрани статии за ar:جنو)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
''Оваа страница се однесува на софтверскиот проект ГНУ. За дивото животно видете [[гну]].''
----
941.847

уредувања

Прегледник