Разлика помеѓу преработките на „Витоша“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: eu:Vitoxa)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Податотека:Sofia-vitosha-kempinski.jpg|десно|thumb|250px|[[Софија]] со Витоша во позадина]]
 
941.847

уредувања

Прегледник