Разлика помеѓу преработките на „Вера Рафајловска“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
Вера Рафајловска , во моментов министер за економија, е родена на [[25 февруари]] [[1947]] година. Дипломирала на Економскиот факултет при Универзитетот Свети Климент Охридски, Битола. Експерт е за [[данок|даноци]], [[сметководство]], [[финансии]] и [[ревизија]].
 
941.847

уредувања

Прегледник