Разлика помеѓу преработките на „Венети“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
[[Слика:Pratatkovina.PNG|thumb|лево|250px|Прататковината на Словените.]]
 
941.847

уредувања

Прегледник