Разлика помеѓу преработките на „Банско (град)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: es:Bansko)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Населено место во Бугарија
| име = Банско
941.847

уредувања

Прегледник