Авр: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sw:Le Havre)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{French commune|
name=Авр <br /> [[Податотека:Blason_Le_Havre.png|110px]]
941.847

уредувања

Прегледник