Прејди на содржината

Пентархија: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 16 години
с
Бот Додава: es:Pentarquía
[непроверена преработка][непроверена преработка]
сНема опис на уредувањето
с (Бот Додава: es:Pentarquía)
[[Категорија:Христијански лидери]]
 
[[fr:Pentarchie]]
[[en:Pentarchy]]
[[es:Pentarquía]]
[[fr:Pentarchie]]
1.273

уредувања