Љубка Рондова: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
(родена 24 август)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Биографија инфо |
име=Љубка Рондова |
941.847

уредувања

Прегледник