Разлика помеѓу преработките на „Југославија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: sc:Iugoslàvia)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{внимание}}
[[Податотека:Flag of SFR Yugoslavia.svg|thumb|200px|Знамето на Југославија од 1945 до 1992]]
941.847

уредувања

Прегледник