Прејди на содржината

830-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Додадени 57 бајти ,  пред 13 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: bs, ca, es, eu, fi, fr, id, it, ms, ru, sh, sk, su, sv, tt, uz, zh)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{830-ти п.н.е.}}
 
941.847

уредувања