620-ти п.н.е.: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 57 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: hr:627. pr. Kr.)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{620-ти п.н.е.}}
 
941.847

уредувања

Прегледник