Разлика помеѓу преработките на „12 април (родени)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 56 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: бришење на шаблон {{Без извори}}
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: бришење на шаблон {{Без извори}})
 
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[570]] 
941.847

уредувања

Прегледник