Разлика помеѓу преработките на „Епоха (астрономија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
с (Бот менува: cite journal -> цитирано списание)
[[de:Epoche (Astronomie)]]
[[en:Epoch (astronomy)]]
[[es:Época (astronomía)]]
[[eo:Epoko (astronomio)]]
[[es:Época (astronomía)]]
[[fi:Epookki (tähtitiede)]]
[[fr:Époque (astronomie)]]
[[hr:Epoha (astronomija)]]
[[it:Epoca (astronomia)]]
[[nl:Epoche (astronomie)]]
[[ja:元期]]
[[ko:역기점]]
[[nl:Epoche (astronomie)]]
[[nn:Astronomisk epoke]]
[[pl:Epoka (astronomia)]]
[[ru:Эпоха (астрономия)]]
[[sh:Epoha (astronomija)]]
[[simple:Epoch (astronomy)]]
[[sk:Epocha (astronómia)]]
[[sl:Epoha (astronomija)]]
[[sr:Епоха (астрономија)]]
[[sh:Epoha (astronomija)]]
[[fisv:EpookkiEpok (tähtitiedetidpunkt)]]
[[sv:Epok (astronomi)]]
[[uk:Епоха (астрономія)]]
[[zh:曆元]]
46.384

уредувања

Прегледник