Џамија Хасан II: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: tr:II. Hasan Camii
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: pt:Mesquita Hassan II)
с (Бот Менува: tr:II. Hasan Camii)
[[ru:Мечеть Хассана II]]
[[simple:Hassan II Mosque]]
[[tr:II. Hasan Camii]]
[[ur:مسجد حسن ثانی]]
3.985

уредувања

Прегледник