Јулијански календар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: be:Юліянскі каляндар)
[[arz:تقويم يوليانى]]
[[az:Yuli təqvimi]]
[[be:Юліянскі каляндар]]
[[be-x-old:Юліянскі каляндар]]
[[bg:Юлиански календар]]
109.264

уредувања

Прегледник