Аеродром Венеција: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: '''Аеродромот во Венеција''' (IATA: VCE, ICAO: LIPZ), познат и како Аеродром Марко Поло, е аеродром...
(Создадена страница со: '''Аеродромот во Венеција''' (IATA: VCE, ICAO: LIPZ), познат и како Аеродром Марко Поло, е аеродром...)
(нема разлика)
721

уредување

Прегледник