Разлика помеѓу преработките на „Air One“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 29 бајти ,  пред 12 години
нема опис на уредувањето
|key_people = Roberto Colaninno (Директор) <br> Rocco Sabelli ([[Извршен Директор|CEO]])
|hubs = [[Аеродром Милано Малпенза]]
|focus_cities = [[Аеродром Милано Линате]]<br>[[Аеродром Рим Фиумичино]]<br>[[Аеродром Торино]]<br>[[Аеродром ММ]]<br>[[Аеродром Венеција]]<br>
|frequent_flyer = MilleMiglia
|lounge = Welcome Air One <br> Sky Team Elite
721

уредување

Прегледник