Разлика помеѓу преработките на „Аеродром Торино“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Создадена страница со: Аеродромот Торино (IATA: TRN, ICAO: LIMF), или уште познат и како Аеродром Каселе, е аеродром ко...
(Создадена страница со: Аеродромот Торино (IATA: TRN, ICAO: LIMF), или уште познат и како Аеродром Каселе, е аеродром ко...)
(нема разлика)
721

уредување

Прегледник