Разлика помеѓу преработките на „Аеродром Амстердам“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: bg:Схипхол
с (Бот менува: Image -> Податотека, Септември -> септември, Октомври -> октомври)
с (Бот Додава: bg:Схипхол)
[[af:Lughawe Schiphol]]
[[ar:مطار سخيبول أمستردام]]
[[bg:Схипхол]]
[[ca:Schiphol]]
[[cs:Schiphol]]
2.774

уредувања

Прегледник