Прејди на содржината

Кладистика: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: id:Kladistika
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: fa:شاخه‌بندی)
с (Бот Додава: id:Kladistika)
[[gl:Cladística]]
[[hu:Kladisztika]]
[[id:Kladistika]]
[[it:Cladistica]]
[[ja:分岐学]]
2.774

уредувања