Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Алгебра“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: tr:Kategori:Cebir
с (Бот Додава: ur:زمرہ:الجبرا)
с (Бот Додава: tr:Kategori:Cebir)
[[ro:Categorie:Algebră]]
[[ru:Категория:Алгебра]]
[[sh:CategoryKategorija:Algebra]]
[[simple:Category:Algebra]]
[[sk:Kategória:Algebra]]
[[sv:Kategori:Algebra]]
[[th:หมวดหมู่:พีชคณิต]]
[[tk:CategoryKategoriýa:Algebra]]
[[tr:Kategori:Cebir]]
[[uk:Категорія:Алгебра]]
[[ur:زمرہ:الجبرا]]
4.229

уредувања

Прегледник