Разлика помеѓу преработките на „Јазично семејство“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 11 година
с
с (Бот Додава: sh:Jezične porodice i jezici)
с (Бот Менува: sr:Језичка породица)
[[sh:Jezične porodice i jezici]]
[[sk:Jazyková rodina]]
[[sr:ЈезичкеЈезичка породицепородица]]
[[sv:Språkfamilj]]
[[ta:மொழிகளும், மொழிக் குடும்பங்களும்]]
109.264

уредувања

Прегледник