Разлика помеѓу преработките на „11 мај“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Менува: mhr:11 Ага)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Мај {{CURRENTYEAR}}}}
'''11 мај''' е 131-иот ден во годината според [[Грегоријански календар|грегоријанскиот календар]] (132-и во [[престапна година]]).
941.847

уредувања

Прегледник