Разлика помеѓу преработките на „1003“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 57 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Додавање на шаблон: Без извори
с (Бот Менува: ar:ملحق:1003; козметичке промене)
с (Бот: Додавање на шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{11 век}}
== Настани ==
941.847

уредувања

Прегледник