Фјодор I (Русија): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Менува: eo:Fjodor la 1-a Ivanoviĉ (Rusio))
[[el:Φιοντόρ Α' της Ρωσίας (ο Κωδωνοκρούστης)]]
[[en:Feodor I of Russia]]
[[eo:TeodoroFjodor la 1-a Ivanoviĉ (Rusio)]]
[[es:Teodoro I de Rusia]]
[[et:Fjodor I]]
6.250

уредувања

Прегледник