Разговор:Македонски Словени: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Отстрането уредувањето на 212.73.146.73 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot
(Читайте преди да пишувате !)
с (Отстрането уредувањето на 212.73.146.73 (разговор), вратено на последната верзија на Brest-bot)
http://www.promacedonia.org/dr/dr_8.htm
 
 
 
{{Страница за разговор}}Zosto da se brise stranicata za makedonskite sloveni?
 

Прегледник