Разговор:Македонски Словени: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Читайте преди да пишувате !
с (Бот додава шаблон: Страница за разговор)
(Читайте преди да пишувате !)
http://www.promacedonia.org/dr/dr_8.htm
 
 
 
{{Страница за разговор}}Zosto da se brise stranicata za makedonskite sloveni?
 
Анонимен корисник

Прегледник