Предлошка:Хрватска-никулец: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
[[Категорија:Никулци за Хрватска<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[Категорија:Шаблони за Хрватска]]
 
[[bg:Шаблон:Хърватия-мъниче]]
[[ca:Plantilla:Esborrany de Croàcia]]

Прегледник