Долнолужички јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: pt:Baixo sorábio
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: it:Lingua lusaziana inferiore)
с (Бот Додава: pt:Baixo sorábio)
[[oc:Sorabe Bas]]
[[pl:Język dolnołużycki]]
[[pt:Baixo sorábio]]
[[ro:Limba sorabă de jos]]
[[ru:Нижнелужицкий язык]]
10.025

уредувања

Прегледник