Разлика помеѓу преработките на „Шрек“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 11 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Менува: ar:شريك
с (Бот Додава: sh:Shrek)
с (Бот Менува: ar:شريك)
[[Категорија:Анимирани Филмови кои добиле оскар за најдобар анимиран филм]]
 
[[ar:شريك (فيلم)]]
[[bg:Шрек]]
[[br:Shrek]]
6.013

уредувања

Прегледник