Разлика помеѓу преработките на „Кореја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 44 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: nv:Kolíya bikéyah (Ałtsʼáʼáztiin) Менува: jbo:xanguk
с (Бот Менува: cy:Korea)
с (Бот Додава: nv:Kolíya bikéyah (Ałtsʼáʼáztiin) Менува: jbo:xanguk)
[[it:Corea]]
[[ja:朝鮮]]
[[jbo:Han-gukxanguk]]
[[kab:Kurya]]
[[ko:한국]]
[[nn:Korea]]
[[no:Korea]]
[[nv:Kolíya bikéyah (Ałtsʼáʼáztiin)]]
[[oc:Corèa]]
[[os:Корей]]
46.384

уредувања

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе