Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Бугарија-гео-никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Додава: bg, da, ro Менува: pl
с (стандардизација)
с (Бот Додава: bg, da, ro Менува: pl)
[[Категорија:Географски никулци за Бугарија<noinclude>| </noinclude>]]
<noinclude>
[[bg:Шаблон:Селище-България-мъниче]]
[[da:Skabelon:BG-geostub]]
[[en:Template:Bulgaria-geo-stub]]
[[it:Template:Stub Bulgaria]]
[[pl:Szablon:Bułgaria stubStub]]
[[ro:Format:Ciot-geo-Bulgaria]]
[[ru:Шаблон:Bulgaria-geo-stub]]
</noinclude>
58.155

уредувања

Прегледник