Прејди на содржината

Предлошка:Воден сообраќај-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Бот Менува: id:Templat:Kapal-stub
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (шаблон)
 
с (Бот Менува: id:Templat:Kapal-stub)
<noinclude>[[Категорија:Воден транспорт|Ψ]]
[[en:Template:Water-transport-stub]]
[[id:Templat:Angkutan-airKapal-stub]]
</noinclude>
58.155

уредувања